HYTERA PD365LF CYFROWY RADIOTELEFON PMR

hytera-pd365lf.1335.png
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 950,00 zł 950.00
Cena netto: 772,36 zł
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

PROFESJONALNY PMR CYFROWY HYTERA PD365LF.  NAJMNIEJSZY NA RYNKU !!!

ZAWSZE IDEALNA ŁĄCZNOŚĆ - BEZ SZUMÓW I TRZASKÓW. MOŻLIWOŚĆ WYSYŁANIA WIADOMOŚCI TEKSTOWYCH SMS.

PRZYDATNY W
FIRMACH, HOTELACH, ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH, DLA ŁACZNOŚCI OSOBISTEJ


Hytera PD365LF to niewymagający licencji cyfrowy radiotelefon. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości 446 MHz i zostało zaprojektowane zgodnie z otwartym standardem cyfrowej łączności radiowej Digital Mobile Radio (DMR).
Tym samym należy do grupy pierwszych niewymagających licencji radiotelefonów DMR na świecie. Digital Mobile Radio (DMR) to otwarty standard cyfrowej łączności radiowej dla profesjonalnej łączności radiowej (PMR) opracowany przez Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych (ETSI). Systemy łączności radiowej DMR korzystają z pasma kanału radiowego o szerokości 12,5 kHz i są tym samym kompatybilne z zakresem częstotliwości analogowej łączności radiowej.
Dzięki temu rozwiązania radiowe oparte na standardzie DMR umożliwiają prostą i niedrogą migrację z łączności analogowej do łączności cyfrowej.

Zalety cyfrowych radiotelefonów PMR446 w standardzie ETSI DMR to:
- Wysoka jakość rozmów Standard DMR wspiera wiele metod tłumienia szumów i zapewnia tym samym lepszą jakość rozmowy w porównaniu do rozwiązań analogowych. Dotyczy to w szczególności sytuacji w której użytkownik pracuje na granicy zasięgu radiowego.
- Więcej kanałów radiowych 16 analogowych i 16 cyfrowych kanałów radiowych.
- Dłuższy czas pracy na akumulatorze Dzięki stosowanej technologii TDMA czas pracy naszych radiostacji w trybie cyfrowym jest o 40% dłuższy w porównaniu z czasem pracy akumulatorów tradycyjnych radiostacji analogowych.
- Niewymagający licencji otwarty standard cyfrowej łączności radiowej DMR Nasze niewymagające licencji radiotelefony DMR są pierwszymi urządzeniami tego typu na rynku. Ich używanie nie wymaga posiadania licencji, a jednocześnie nie oznacza rezygnacji z właściwości urządzeń profesjonalnych! Radiotelefony PMR446 są wyposażone w szeroką gamę cyfrowych nowoczesnych technologii.
- Analogowa i cyfrowa łączność radiowa w jednym radiotelefonie Wszystkie nasze radiotelefony DMR są kompatybilne ze standardami analogowej i cyfrowej łączności radiowej. Dzięki temu możliwa jest również komunikacja z tradycyjnymi radiotelefonami analogowymi.

Wybrane funkcje
- Ochrona przed pyłem i wilgocią według normy IP54
- Odporność na upadki i na wibracje według MIL-STD-810 C/D/E/F/G ˃ Wszechstronne wywołania głosowe w trybie cyfrowym: indywidualne, grupowe, rozgłoszeniowe ˃ Squelch w trybie analogowym
- Ładowanie i programowanie poprzez micro-USB
- Funkcja Scan dla kanałów analogowych oraz cyfrowych: Przy użyciu funkcji Scan (przeszukiwanie kanałów) radiotelefon przeszukuje zaprogramowane kanały. W przypadku wykrycia wywołania na jednym z kanałów urządzenie pozostaje na tym kanale do zakończenia wywołania
- Wiadomości tekstowe: Obsługuje do 10 zaprogramowanych wiadomości tekstowych zawierających do 64 znaków. Można je wybierać i wysyłać bezpośrednio z urządzenia.
- Cztery zaprogramowane przyciski (SK1, P1, P2, P3)
- Podświetlany wyświetlacz LCD
- Wywołanie one-touch/wiadomość one-touch (funkcja programowalna): Wysłanie wywołania lub jednej z dziesięciu zaprogramowanych wiadomości przy użyciu programowalnego przycisku.
- Tryb Covert (kamuflowany): Wszystkie sygnały głosowe i wizualne są wyłączone (LED, oświetlenie, głośnik)
- Timer time-out do ograniczenia czasu wywołania
- Programowalny przycisk, obsługujący dwie funkcje. Funkcje można wybierać przez krótkie lub długie wciśnięcie
- Dioda LED statusu: LED statusu wskazuje na przykład, czy radiotelefon nadaje, odbiera, skanuje lub stan akumulatora
- Różnorodne akcesoria (np. mikrofonogłośnik, słuchawki itp.) dostępne jako opcja.

 

Zawartość opakowania:

- radiotelefon Hytera PD365LF
- akumulator 2.000mAh Li-Ion BL2009
- zasilacz sieciowy PS1018
- klips do pasa BC21
- smycz na rękę
- instrukcja
- deklaracja zgodności CE

 


Galeria produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl